Základní otevírací doba
Kde nás najdete
Seznam obchodů

KETTLER

Kontaktní informace

Otevírací doba

  • Po - Pá: 10:00 - 19:00
  • Sobota: 10:00 - 18:00
  • Pokud nás chcete před návštěvou kontaktovat, nebo si domluvit jiný termín mimo otevírací dobu, neváhejte k nám zavolat a my pro vás uděláme maximum.
Sjednat schůzku lze po domluvě i mimo pracovní dobu.
Zobrazit obchod na mapě centra
KETTLER
KETTLER
KETTLER

Sortiment obchodu

  • Fitness stroje a fitness doplňky.

O obchodu KETTLER

Již druhý značkový showroom KETTLER v České republice je zaměřený především na špičkový fitness sortiment zn. KETTLER! Na ploše o rozloze cca 300 m2 lze však vyzkoušet i další exponáty z naší široké nabídky – např. dětská vozítka a tzv. rostoucí stoly pro dětisortiment stolního tenisu a stále vyhledávanější elektro kola z řady jízdních kol KETTLER. Kvalifikovaná obsluha bude vždy nablízku a ochotně vám zodpoví všechny dotazy.

 

Výstavní místnost je rozdělena na tematicky zaměřené sekce. Největší plochu zabírají cardio trenažéry nejrůznějšího provedení: od těch nejjednodušších až po rotopedy s programy, sofistikované ergometry nebo dlouhá řada crossových trenažérů. Pro fanoušky cyklistiky máme přichystaný ergocyclingový koutek s cyklotrenažéry a velkou obrazovkou, kde si mohou vyzkoušet výšlap do libovolného kopce kdekoli na světě. K vyzkoušení jsou připraveny také běžecké pásy všech velikostí spolu s flotilou veslovacích trenažérů a stepperů. Velký výběr strojů nabízí i silová zóna. Od jednoúčelových lavic, přes multifunkční posilovací lavice až po celou řadu posilovacích věží. V showroomu samozřejmě nechybí ani činkové kotouče, činkové tyče a další fitness doplňky.


Jak se k nám
dostanete

Autem

Pokud pojedete po dálnici D1, sjezdem na Průhonice se dostanete k našemu obchodnímu centru.

MHD

Ze stanice metra linky "C", zastávky Opatov, autobusem č. 328, 385, 363, do zastávky Albert, hypermarket.

Parkování

K dispozici máme parkoviště s 60 parkovacími místy pro osobní vozidla i dodávky, ihned u našeho obchodního centra. Parkoviště je zdarma, střežené kamerovým systémem.


Máte zájem o prostory v našem obchodním centru?

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky +420 603 423 690 nebo nám zašlete nezávaznou poptávku.

Více o pronájmu prostor


Provozovatel

Goldensilver s.r.o., Průhonická 119, Čestlice, 25101
IČ:27155935, DIČ: CZ27155935